Projekt HM

WIEDZA ONLINE / WARSZTATY / SESJE GRUPOWE / SESJE OSOBISTE / SZKOŁA DORADCÓW ŻYCIOWYCH

PRZYPOMNIJ SOBIE


Może pamiętasz opowieść o śpiewającym świerszczu i pracowitej mrówce. Świerszcz całe lato beztrosko tańczył i śpiewał. Mrówka w tym samym czasie gromadziła zapasy na zimę. Kiedy nadeszły śnieg i chłód, głodny i zziębnięty świerszcz poprosił mrówkę o jadło z jej zapasów. Mrówka jednak odpowiedziała:

Kto próżniakiem i nierobem –

Niech tańcuje z panem głodem.

Fragment wiersza: J. Birkenmajer, O śpiewającym świerszczu i pracowitej mrówce

PRZYGOTUJ SIĘ


Historia świata udowadnia, że kryzysy lubią się powtarzać. W maju 1873 roku nastąpiło największe załamanie gospodarcze w XIX wieku. Po wojnie francusko-pruskiej w Austro-Węgrzech i w Niemczech nastąpił krach giełdowy. Już jesienią skutki tego kryzysu odbiły się na giełdzie amerykańskiej, wydarzenie to określa się jako Panika roku 1873.

Kolejny kryzys, tak zwany Wielki Kryzysy, uderzył pięćdziesiąt sześć lat później. W 1929 roku ponownie załamała się giełda nowojorska. Przedsiębiorstwa zaczęły masowo upadać. Pojawiły się stagnacja i masowe bezrobocie, a dzień 24 października, od którego wszystko się posypało nazwano Czarnym Czwartkiem.

Ostatni kryzys, z pewnością już pamiętasz. Rozpoczął się w 2007 roku załamaniem rynku kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych. Wywołał wzrost bezrobocia i problemy ze spłatami zaciągniętych kredytów. Wszystkie kraje Unii Europejskiej dotknęła recesja. 

Wniosek?
Zima zawsze wraca i teraz znowu wraca …
Między 2023 a 2050 rokiem srogie energie bezwzględnie potraktują tych, którzy teraz przyjmują postawę świerszcza. Szczególnie trudne będą lata 2023 – 2026 stąd też pomysł stworzenia HolisMastermind, jako przestrzeni wsparcia mentalnego i emocjonalnego, z wiedzą jak przetrwać trudny czas, a wcześniej – jak na ten trudny czas się przygotować. Przekonasz się, że dobrostan (osobisty, zawodowy i biznesowy), znajduje się w zasięgu Twoich możliwości. Znajdziesz motywację do działania, wsparcie i zachętę do tego, by zmienić wszystko, co przeszkadza Ci w osiągnięciu życiowego bezpieczeństwa.

DLA KOGO?


Jeśli masz poczucie, że kiedy dzieją się trudne rzeczy jest sama i znikąd nie masz wsparcia, albo jesteś osobą neurotyczną, wysokowrażliwą czy masz lęk przed odpowiedzialnością, nie wierzysz w siebie, brakuje Ci siły i energii do działania – to przy pomocy Oferty dostępnej w HolisMastermind nauczysz się samodzielności, zaradności, przedsiębiorczości. Zejdziesz na ziemię. Poczujesz grunt pod nogami. Dowiesz się, jak zarabiać, oszczędzać, wydawać. Przekonasz się, że bezpieczeństwo materialne jest pierwszym krokiem do tego, żeby się poczuć komfortowo w innych sferach życia.
Jeżeli już prowadzisz działalność gospodarczą i osiągasz sukcesy, ale masz wrażenie, że wciąż Ci czegoś brakuje, dowiesz się, jak łączyć biznes z racjonalną duchowością. Obie sfery ściśle się ze sobą wiążą, przenikają, wpływają na siebie bardziej niż sądzisz. 

Bo o  to właśnie chodzi w przestrzeni HolisMastermind.
O ziemię i o niebo.
O ciało i o ducha.

WIEDZA ONLINE / WARSZTATY / SESJE GRUPOWE / SESJE OSOBISTE / SZKOŁA DORADCÓW ŻYCIOWYCH

 Copyright © 2023-2024 HolisMastermind


POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | O NAS


kontakt: info@holismastermind.pl lub +48 884 300 883 tylko SMS


(na pytania odpowiadamy do 72 godzin)